وبسایت میکروسکوپ با پشتوانه بیش ازیک دهه فروش و با هدف ارائه کالای مرغوب و خدماتی متمایز از رقبا راه اندازی شده تا تجربه ای جذاب از خرید اینترنتی محصولات با کیفیت ، همراه با قیمت های بسیار مناسب داشته باشید.

پشتیبانی از هر چیزی برای ما با اهمیت تر است. ما بر این اعتقاد هستیم که اگر پشتیبانی خوب و به موقع به کاربران عزیزمان ارائه کنیم ، آنها را مشتری همیشگی خود کرده ایم. مشتری وفادار بزرگترین دارایی یک شرکت است پس تلاش می کنیم با ارائه خدماتی شایسته ، شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

جهت رفاه مشتریان عزیز بخشی بنام “پرسش و پاسخ” نیز در ذیل توضیحات محصولات در وبسایت گنجانده شده تا به سوالات اختصاصی در رابطه با همان محصول پاسخ داده شود تا پیش از خرید ابهامات احتمالی رفع شود. با اینحال خواهشمندیم هر سوالی که در مورد محصولات دارید از طریق فرم های مربوطه و ایمیل و یا تماس تلفنی با ما درمیان بگذارید. خوشحال میشویم پاسخگوی شما باشیم.

سعی می کنیم به درخواست های شما بین ۱۰ دقیقه تا حداکثر ۶ ساعت مناسب ترین پاسخ را ارسال کنیم.

 

ما کامل نیستیم اما در مسیر کمال حرکت میکنیم ما هیچگاه دروغ نگفته ایم هیچگاه غلو نکرده ایم هیچگاه فریبکاری نکرده ایم هیچگاه فروش به هر قیمت را در اولویت کاری خود قرار نداده ایم هدف اصلی ما فروش بر پایه رضایت و درک مشتری از کالای خریداری شده ، بوده است و مصداق آن ، همین اطلاعات متنوع و فیلم های تهیه و درج شده در وبسایت است سعی نموده ایم از تمامی زوایا کالاها را قابل لمس تر نمائیم. هر آنچه که بتوانیم در حمایت از مشتری انجام خواهیم داد چرا که به حمایت شما نیاز داشته و داریم.

مدیریت وبسایت میکروسکوپ